Пн-Пт: з 8:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний
Замовлення на сайті приймаються цілодобово!

Officine Rigamonti

Officine Rigamonti

Компанія Оффічіне Рігамонті (Officine Rigamonti), заснована Джованні Батистом Рігамонті, почала свою виробничу діяльність в 1950 році. Спеціалізуючись на розробці і виробництві редукторів тиску і компонентів для систем опалення. Виробничі майданчики компанії розташовані в місті вальдуджа-центрі вальсезіанського округу з виробництва арматури і фітингів. На початку 80-х, в асортимент виробленої продукції, компанія OR додала дві нові групи виробів-фітинги та аксесуари для водопроводів. Підтримуючи стандарти якості на незмінно високому рівні, компанія OR отримала сертифікат UNI EN ISO 9011, виданий сертифікаційною установою BVQI Italia в 1995 році.

З незмінним ентузіазмом і в світлі головних достоїнств-італійського ноу-хау, якості та інновативності, протягом більше півстоліття, компанія веде проектно-дослідницьку діяльність у внутрішній випробувальній лабораторії, яка дозволила значно поліпшити технології виробництва і якість виробів. Продукція OR відповідає вимогам діючих міжнародних нормативів і все більш повніше і точніше задовольняє потреби клієнтів. Черговим кроком на шляху інноваційного розвитку стала презентація лінії Sunshine-компонентів для високотемпературних систем опалення і для систем використовують сонячну енергію.

З часом асортимент вироблених виробів розширився і тепер представлений п'ятьма лініями продукції:

 • Редуктори (Регулятори) тиску
 • Компоненти для систем опалення
 • Фільтри та аксесуари для насосів і водопроводу
 • Фітинг
 • Лінія Sunshine для високотемпературних систем

Завдяки використанню самих передових інформаційно-технічних програм (CAD / CAE) для створення креслень і проектування компонентів, а також ретельному лабораторному аналізу, здатному імітувати роботу виробів, технічний відділ компанії має в своєму розпорядженні всю необхідну інформацію для успішного виконання проекту. Оффічіне Рігамонті має в розпорядженні власну лабораторію для проведення перевірочного контролю і приймальних випробувань виробленої продукції. У лабораторії проводиться тестування нових розроблюваних виробів для поліпшення їх міцності і гідродинамічної продуктивності. Крім цього, там здійснюється моніторинг різних виробничих процесів, для підтримки контролю за дотриманням необхідних стандартів.

Основними контрольними тестами є:

 • Статичний тест під тиском і у вакуумі
 • Тест на витрату і втрату навантаження
 • Тест на тиск і температуру
 • Тест на знос і старіння в процесі експлуатації
 • Тест на статистичне і динамічне розтягнення і випробування на вигин
 • Тест на пропускну здатність

"Обладнання для тестування продукції розроблено та виготовлено відповідно до визначених нормативних вимог до проведення приймальних випробувань певних видів виробі. Вимірювальні інструменти відкалібровані відповідно до сертифіката SIT (обслуговування по калібруванню в Італії) і піддаються регулярному контролю. Впровадження нових технологій і матеріалів є основною і невід'ємною рисою компанії OR. На першому плані завжди залишається економне і раціональне використання водних ресурсів, адже саме вода незабаром буде грати вирішальну роль для майбутнього нашої планети."


Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 1 1/2" OR.1831.N.08
4 479 ₴
Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 1 1/4" OR.1831.N.07
3 136 ₴
Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 1" OR.1831.N.06
1 948 ₴
Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 1/2" OR.1831.N.04
1 018 ₴
Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 2 1/2" OR.1831.N.10
17 917 ₴
Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 2" OR.1831.N.09
7 073 ₴
Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 3" OR.1831.N.11
22 396 ₴
Запобіжний клапан Officine Rigamonti регульований вн 3/4" OR.1831.N.05
1 396 ₴